İçeriğe geç

Hayalet Yazarlık Ücretleri Nedir?

 

 

Hayalet Yazarlık Ücretleri

Hayalet yazarlık ücretleri, diğer bir adıyla gölge yazarlık ücretleri yazılması istenen kitabın türü, içeriği, sayfa veya kelime sayısı gibi değişkenlere göre değişiklik göstermektedir. Kitap yazdırmak isteyen kişinin özel isteklerine ve ödeme planına göre fiyat teklifi sunulmaktadır. 

Hayalet Yazarlık Ücretleri Ne Kadar?

Hemen hemen herkesin aklına gelen ilk soru, acaba hayalet yazarlık ücretleri pahalı mı? Belki de cevabınız bile hazırdır. Tabi ki pahalıdır kardeşim, özel bir hizmet sonuçta!

Bilemezsiniz!

Evet, hayalet yazarlık şahsa özel bir hizmettir. Bir kişiye özel, onun istekleri doğrultusunda kitap yazılması işidir. Hayalet yazar, diğer bir adıyla gölge yazar talep edilen eser için ciddi bir emek ortaya koyarak çaba sarf eder. Elbetteki bu iş için emeğinin karşılığını istemek zorundadır.

Hayalet yazarlık ücretleri hesaplanırken yazılması istenen kitabın türü çok önemlidir. Çünkü, kitabın türü çalışma koşullarını ve harcanacak emek ve zamanı belirler. Örnek olması açısından, bir roman dosyası talebi ile bir akademik veya araştırma/inceleme kitap dosyasının ücretleri hak verirsiniz ki aynı olmayacaktır. Akademik veya araştırma/inceleme dosyası çok daha geniş zamanlı bir çalışma gerektirecektir. Üstelik geniş çaplı bir araştırma, kaynak taraması, alanyazın çalışması yapılması gibi ön uğraşlar sıralanacaktır. Eserin kaliteli ve özgün olması için bu aşamalar şarttır.

Yine aynı şekilde, bir roman dosyasında kurgusunun hazır olup olmaması, konuya özel araştırma gerekip gerekmediği, fiziksel olarak farklı şehirlerin görülmesinin şart olup olmadığı gibi unsurlar fiyatı etkilemektedir.

Gölge yazar aranıyor! Hayalet yazar aranıyor!

Gün geçtikçe sanal itibarımız ve sanal imajımız önem kazanmaktadır. Özellikle Google gibi platformlarda biz istemesek bile bize sanal bir kişilik oluşturulmaktadır. Bu sanal kişilik, teknolojinin ilerlemesiyle toplumsal yaşantıdaki karşılığımız haline gelmektedir. Bu açıdan bakıldığı zaman hayalet yazarlık (gölge yazarlık) hizmeti bir çeşit imaj tasarımı ve sanal itibarın güçlendirilmesi hizmeti olarak karşımıza çıkmaktadır. En basit örneğiyle, isminizin arama motorlarında aratılması halinde çıkacak sonuçların en üstünde kitaplarınız sıralanacaktır.

İnsanlar arama motorlarındaki sonuçları etkilemek için servetler harcamaktadırlar. Özellikle kariyer planlaması yapmış kişiler için uzmanı olduğu alanda bir kitabının bulunması ve bunun sanal olarak herkes tarafından görünürlüğü kariyer basamaklarını hızla tırmanmasına yardımcı olacaktır.

Hayalet yazarlık ücret teklifi

Hayalet yazarlık hizmeti ücret teklifi almak için rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızdaki formu doldurarak ya da aşağıdaki yollarla rahatlıkla ulaşıp, hem ücretlendirme bilgisi hem de detaylı bilgi alabilirsiniz.

iletisim@hayaletyazarlik.com

hayaletyazarlik@gmail.com

İnstagram

Facebook